تبلیغات
wwecm - بیوگرافی کامل سی ام پانک
i'm the wwekompanycmpunk and i'm awesome

بیوگرافی کامل سی ام پانک

پنجشنبه 8 تیر 1391 03:57 ب.ظ

نویسنده : iman A.A

»بیوگرافی و زندگی نامه کامل The Best In The World سی ام پانک:
فیلیپ جک بروکز ( به انگلیسی:Philip Jack Brooks)(متولد 26 اکتبر 1978) که بیشتر با نام سی ام پانک ( CM Punk ) شناخته می شود، یک کشتی گیر حرفه ای آمریکایی است که در دنیای کشتی کج و در حال حاضر در دبلیو دبلیو ای ( WWE ) و در برند را (RAW) حضور دارد.

http://s3.picofile.com/file/7417935585/%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%87_%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8.gif

پانک قهرمان شش بار جهان شده با بردن یکبار قهرمانی جهانی روه(ROH World Championship)، یکبار ای سی دبلیو(ECW Championship)، یکبار دبلیو دبلیو ای (WWE Championship)، و سه بار قهرمانی سنگین وزن جهان(World Heavyweight Championship) که بعد از کین دومین نفریست که تمام سه قهرمانی جهان دبلیو دبلیو ای رو برده است.در کنار این عناوین پانک قهرمانی گروهی جهانی(همراه کوفی کینگستون) و قهرمانی میان قاری ای(Intercontinental Championship) رو کسب کرده که او را نوزدهمین قهرمان تاج سه گانه دبلو دبلیو ای(WWE Triple Crown Champion) میسازد.او همچنین دو بار در سالهای 2008 و 2009 در دو سال متوالی برنده مسابقه(Money in the Bank) شد که این یک رکورد به حساب می آید.او که خود در دنیای واقعی یک استریت اج (Straight-edge) است همواره در شخصیت کشتی اش چه در مواقعی که چهره محبوب یا منفور باشد در گفتگو ها به ترک نوشیدنی های الکلی و سیگار اشاره میکند که در هر کدام از دو مواقع ویژگی های متفاوتی از این فرهنگ را نمایش داده و واکنش های متفاوتی از جمعیت می گیرد.

سال های قبل از دبیلودبلیوای

پانک کار خود را به عنوان یک کشتی گیر حرفه ای از سال 1999 آغاز کرد.در سالهای ابتدایی اودر کمپانی های بسیار کوچک شروع کرد که بازی های درخشانش باعث شد در سال 2003 کمپانی رینگ آو آنر (Ring Of Honor) او را به خدمت بگیرد.این اولین کمپانی بزرگی است که پانک در آن کار کرده است و بسیاری از قهرمانی های این کمپانی را بدست آورد.او همچنین مدت بسیار کوتاهی در نمایش های تی ان ای (TNA) شرکت کرد  ولی کمپانی اصلی او همچنین رینگ آو آنر بود.

اوهایو ولی رسلینگ(2005-2006)

در سال 2005، اوهایو ولی رستلینگ (Ohio Valley Wrestling) که یک کمپانی آماده سازی دبلیو دبلیو ای است او را به خدمت گرفت که در همین سال اکثر کمربند های مهم اوهایو ولی را برنده شد.

ای سی دبلیو(2006-2008)

در سال 2006 او به یک برند اصلی دبلیو دبلیو ای که ای سی دبلیو(ECW) باشد ملحق شد و در اولین بازی اش استیوی ریچاردز را شکست داد.در این دوران او بیشتر یک چهره محبوب در میان هواداران به حساب می آمد. او با کشتی گیرانی از قبیل مایک ناکس و هاردکور هالی درگیری داشت.در سال 2007 او در مقابل تیم ای سی دبلیو ای های اصلی(ECW Originals) در قالب یکی از افراد گروه اتحاد تولد جدید ای سی دبلیو قرار گرفت که او را تا حدودی منفور هواداران کرد.پانک همچنین در یک بازی در مقابل جان موریسون که قهرمان ای سی دبلیو قرار گرفت که او را شکست داد و قهرمان جدید شد و با موفقیت در مقابل ایلایجا برک و بیگ ددی وی و د میز و بار دیگر در مقابل مورسون از کمربند خود دفاع کند ولی در پایان کمربند را به چاوو گررو با دخالت اج در آن مسابقه از دست داد

آقای مانی این د بنک (2008-2009)

در رسلمنیا 24 پانک بازی پول در بانک نردبان (Money in the Bank Ladder Match) را برای اولین بار برد.در 23 ژوئن 2008 او به برند را(RAW) منتقل شد.پانک در اولین شب حضورش در را درخشید و پس از اینکه باتیستا اج را که در آن زمان قهرمان ستگین وزن جهان بود را زده بود و او را وسط رینگ رها کرده بود که در همین موقع پانک زرنگی کرد و پول در بانک خود را به اصطلاح نقد کرد و با یک داور به داخل رینگ آمده و پس زدن به خواب برو (Go To Sleep) به او او را پین کرده و قهرمان جدید قهرمانی سنگین وزن(World Heavyweight Championship) شد و در همان شب مقابل جی بی ال از کمربندش دفاع کرد.پانک اسلمی اوارد را برای "لحظه خدای من" سال رو برای بردن اج در آن شرایط برد .پانک تا آنفورگیون 2008 از عنوانش دفاع کرد تا زمانی که گروه لگاسی به او حمله کردند و رندی اورتن لگدی به سر او زد که او مصدوم شد و نتوانست در بازی شرکت کند و کریس جریکو جایگزین او شد و بازی و کمربند را برد و پانک بعدا نتوانست کمربند را پس بگیرد.
در اکتبر و دسامبر 2008 او در تورنمتی برای بردن قهرمانی میان قاره ای شرکت کرد که پس از بردن ری میستریو و در پایان قهرمان شد که البته آن را به جی بی ال واگذار کرد. در رسلمنیا 25 او برای بار دوم بازی پول در بانک نردبان (Money in the Bank Ladder Match) را برد. در 13 آپریل 2009 در حین انتقالات سالانه کمپانی پانک از را به اسمک داون انتقال یافت.در پایان قوانین گزافه 2009(Extreme Rules) مانی این د بنک خود را نقد کرد و کمربند را از جف هاردی برد. این شروع درگیری های پانک با هاردی بود که او را رسما به یک چهره منفور در نزد هواداران تبدیل کرد. پانک در شب قهرمانان کمربند را به هاردی واگذار کرد ولی در اسمک داون دوباره آن را پس گرفت و توسط آندرتیکر مورد حمله قرار گرفت. در 28 آگست پانک پیشنهادی به هاردی داد و هاردی قبول کرد که بازنده بازی استیل کیج آنها در اسمک داون باید دبلیو دبلیو ای را ترک کند که پانک بازی را برد و جف هاردی کمپانی را ترک کرد. این حرکت باعث شد او دومین اسلمی اوارد را به عنوان "تکاندهنده سال" را ببرد.در هل ای ا سل 2009 آندرتیکر پانک را برد تا قهرمان شود.

جامعه استریت اج ها(2009-2010)

در قسمت 20 نوامبر اسمک داون او گفت فستوس که قبلا مانند بیماران روانی بود پس از گرایشش به فرهنگ استریت اج (Straight Edge) خوب شده و خود را مانند یک نجات دهنده مانند مسیح نشان میداد که میخواست جمعیت را از ضعیف بودن در مقابل الکل و سیگار نجات دهد. در همین مواقع او سر سرینا که یک دختر از جمعیت بود را وسط رینگ تراشید و او را به استیت اجی در آورد.در این دوران بود که پانک با ری میستریو وارد داستانهایی شد که سرانجام پانک پس از شکست مقابل میستریو مجبور شد قبول کند که او سرش را بتراشد. بعد از اتفاقاتی جامعه استریت اج از هم پاشید

نکسس جدید و قهرمان دبلیو دبلیو ای

در 11 اکتبر 2010 او دوباره به را برگشت بعد از اینکه جایش را با اج عوض کرد.در برگینگ رایتس او مصدوم شد و نمیتوانست کشتی بگیرد. او برای اینکه حضورش در ادامه دهد به کار گزارش بازی ها میپرداخت. در اواخر دسامبر او به جان سینا حمله کرد به خاطر اینکه بعدا گفت که به نکسس پیوسته است.در رستلمنیا 27 او از رندی اورتن شکست خورد. در ژوئن بعد از اینکه در یک هفته جان سینا و ری میستریو و آلبرتو دل ریو را در یک هفته شکست داد و مدعی شماره اول کمربند شد گفت که قراردادش با دبلیو دبلیو ای در پایان شب مانی این د بنک 2011 به پایان می رسد و گفت قول میدهد کمپانی را با بردن کمربند دبلیو دبلیو ای ترک کند.بعد از سخنرانی ای که درباره کار کمپانی و صاحبش وینس مکمان انجام داد از شو های تلویزیونی دبلیو دبلیو ای معلق شد.ولی با اصرار جان سینا به وضعیت سابق درآمد. دو هفته بعد در مانی این د بنک پانک جان سینا را شکست داد تا قهرمان دبلیو دبلیو ای شود.در خلال بازی او طرفداران بسیاری در جمعیت داشت که او را از شخصیت منفور به محبوب تبدیل کرده بود.مکمان خواست قضیه برت هارت را تکرار کند اما سینا نگذاشت.او حتی از دل ریو خواست که مانی این د بکش را که در همان شب برده بود را نقد کند ولی پانک قبلا او را زده بود و نمیتوانست این کار را بکند.در پایان پانک از درون جمعیت شیکاگو با کمربند فرار کرد..بخاطر اینکه قرارداد او به پایان رسیده بود کمربند دبلیو دبلیو ای به حالت خای درآمد درحالی که کمربند به صورت فیزیکی هنوز دست پانک بود.سی ام پانک چندی بعد در دبلیو دبلیو ای طرفداران بی شماری به دست آورد و هم اکنون یکی از پر طرفدارترین کشتی کج کاران دبلیو دبلیو ای می باشد.او که هم اکنون قهرمان کمربند دبلیو دبلیو ای است در رستلمنیای 28 با شکست دادن کریس جریکو توانست کمربند را نزد خودش حفظ کند و طبق قرار مسابقه اش با کریس جریکو ثابت کرد که از کریس جریکو بهتر است و به قول خودش بهترین کشتی گیر در جهان است.

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -